VROUW is het magazine dat elke vrijdag bij de Telegraaf zit.
Ik lees de Telegraaf niet, dus de VROUW ook niet. Maar in juli werd ik benaderd of ik mee wilde doen met de nieuwe rubriek ‘Ik eet anders’.
Het gaat om een rubriek van maar een halve pagina, dus er is niet veel ruimte om uit te leggen wat het met je lichaam en gezondheid heeft gedaan, deze manier van eten. Dat doen we in een paar zinnetjes. Verder is het de bedoeling dat je van een week heel kort opschrijft wat je – ongeveer – eet (ontbijt, lunch, diner en tussendoor).
Deze rubriek kan dus niet veel toelichting geven, maar moet puur inspiratie bieden voor mensen die in een vergelijkbare situatie zitten, of mensen die gewoon nieuwsgierig zijn hoe een ander eet.
Ik doe mee! Ook al is er minder ruimte dan ik eigenlijk zou willen.
Maar elke aandacht voor coeliakie is mooi meegenomen. We lopen nog te vaak tegen onbegrip aan. En er lopen nog te veel mensen rond met ongediagnostiseerde coeliakie.
Afgelopen week werd het artikel geplaatst. Klik op het plaatje hieronder voor de grotere versie. En hier vind je mijn uitgebreide eetdagboek.
Ik heb je genomineerd voor de Liebster Award! Kijk voor meer info op mijn blog!
Liefs ♥
http://diysforyouandme.weebly.com/
Wat leuk Mirjam, al weer een stukje meer aandacht voor glutenvrij.
Je timmert aardig aan de weg, eerst op radio twee en nu dit, geweldig!!
Pingback: #coeliakiemaand: Wat doe ik om coeliakie bekender te maken? | Ik ben glutenvrij